Oferta wynajmu i sprzedaży żurawi

Fundamentem działalności firmy BKT jest sprzedaż, wynajem oraz serwis żurawi budowlanych. Posiadamy żurawie wieżowe dolno jak i górnoobrotowe. długość ramienia od 18m do 75m. W swojej ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane żurawie wieżowe pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów, a także samojezdne żurawie typu POLAN. Działamy sprawnie, szybko i precyzyjnie. Swoje usługi świadczymy na terenie Dolnegośląska i okolic. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, a następnie wychodzimy im naprzeciw. W tym głównie tkwi sekret naszego sukcesu. Dostarczane przez nas żurawie wyróżniają się niezwykłą trwałością, niezawodnością i bezawaryjnością. W sposób doskonały łączą najwyższe standardy bezpieczeństwa z zastosowaniem najnowszych technologii i trendów stylistycznych. Wierzymy w to, że współpraca z nami będzie dla Państwa w 100% satysfakcjonująca i udana. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc fachową radą przy wyborze odpowiedniej maszyny.

 

Wynajem żurawi

Oferujemy wynajem żurawi wieżowych (nowych oraz używanych). Zapewniamy kompleksowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Dzięki naszej pomocy inwestycja zacznie przebiegać jeszcze sprawniej. Zapoznaj się z naszą ofertą – czekamy na kontakt z Twojej strony. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Sprzedaż żurawi

W skład naszych usług wchodzi sprzedaż nowych i używanych żurawi wysokościowych. Dbamy o sprzęt, przeprowadzając regularne przeglądy oraz prace serwisowe. W ten sposób możemy oddać w ręce Klienta najlepsze, dostępne na rynku rozwiązania. Chętnie doradzimy również, na jaki sprzęt warto się zdecydować.

Żurawie samojezdne

W naszej ofercie znajdują się również żurawie samojezdne typu POLAN. Zajmujemy się zarówno sprzedażą sprzętu, jak i przygotowywaniem go do badań UDT. Ponadto doradzamy naszym Klientom przy wyborze najlepszego rozwiązania. Dysponujemy także wyselekcjonowanymi częściami zamiennymi dla sprzętu typu POLAN.

Obsługa i szkolenia na operatorów

Naszą firmę tworzą doświadczeni pracownicy, którzy specjalizują się w obsłudze żurawi wieżowych. Chętnie dzielimy się naszym doświadczenie, stąd też przeprowadzamy kompleksowe szkolenia dla operatorów. Podczas spotkań przekazujemy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która ułatwi otrzymanie potrzebnych uprawnień do pracy na żurawiach.

BKT
BKT
Byków, ul. Różana 8
55-095 Mirków
email:
e-mail: biuro@bkt.wroclaw.pl
NIP 8961449923

tel.71 315 21 05
kom. 693 367 274
fax.71 315 30 54
Google+